betclic

Deschamps: Wyeliminowaliśmy Niemców, to wspaniała historia

Ostatnia aktualizacja: 08/07/16 09:05, Komentarzy: 0

0
0
Fot. A.RICARDO / Shutterstock.com

Reprezentacja Francji pokonała Niemcy 2:0 i zagra w niedzielnym finale Euro 2016 na Stade de France z Portugalią. Selekcjoner Didier Deschamps powiedział, że jest zachwycony z gry swoich podopiecznych.

- Już napisaliśmy historię. Dużo czasu minęło, kiedy ostatni raz pokonaliśmy Niemców, jednak teraz nie ma to żadnego znaczenia. To my jesteśmy w finale. Jestem zachwycony z postawy zawodników. To był bardzo ciężki mecz przeciwko drużynie, która sprawiła, że musieliśmy cierpieć, ale cierpieliśmy razem - powiedział Deschamps na pomeczowej konferencji prasowej, cytowany przez oficjalną stronę internetową UEFA.

- To jest wspaniałe uczucie. Cierpieliśmy, ale się nie poddaliśmy. To jest wspaniała historia, wyeliminowaliśmy Niemców. Nie mamy mocy, aby rozwiązywać problemy ludzi, ale możemy generować pozytywne emocje, które pozwolą im zapomnieć o zmartwieniach - stwierdził francuski szkoleniowiec.

W niedzielę 10 lipca "Les Bleus" zagrają na Stade de France mecz o tytuł mistrza Europy. - Mamy taką samą szansę jak Portugalia. To, że pokonaliśmy Niemców i jesteśmy gospodarzem turnieju, nie daje nam dodatkowych mocy. Wierzymy w siebie, ale tak samo wierzą siebie Portugalczycy - przyznał Deschamps.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!