betclic

Znany wynik badań Di Marii

Ostatnia aktualizacja: 05/08/15 08:06, Komentarzy: 1

0
1
Fot. AGIF / Shutterstock.com

Angel Di Maria przeszedł badania medyczne w Doha w Katarze. Podpis Argentyńczyka pod kontraktem z PSG jest już tylko formalnością.

Kluby doszły już do porozumienia w sprawie kwoty transferu. PSG ma zapłacić Manchesterowi 63 miliony euro. Jedyną niewiadomą pozostawał wynik testów medycznych, które 27-letni piłkarz odbył w klinice Aspetar w Doha. Już jednak wiadomo, że Di Maria będzie mógł podpisać kontrakt z francuskim klubem. Ma to nastąpić jeszcze w tym tygodniu.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że będę grał w PSG. To przecież zespół, który w zeszłym sezonie zdobył wszystkie możliwe trofea we Francji. Wiem też, że PSG chce dużo osiągnąć w Lidze Mistrzów. Mogę w tym pomóc - deklaruje Di Maria.

Di Maria spędził w Manchesterze tylko rok. Przygodę z "Czerwonymi Diabłami" zaczął dobrze, ale pod koniec sezonu nie mieścił się w wyjściowym składzie drużyny Luoisa van Gaala. Argentyńczyk miał problemy z zaaklimatyzowaniem się na Wyspach Brytyjskich, a czarę goryczy miało przelać włamanie do jego domu.
Źródło: ESPN
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
janmudzyn2
Zarejestrowany od: 686 dni
Ilość komentarzy: 2324
Oceny: +14117
Kibicuje:
Polska Termalica Nieciecza
05.08.2015 / 09:38:55
Badania wskazały, że Di Maria ma kozią grypę, ciekawe od kogo się zaraził

Tabela