betclic

Di Matteo przejmie Aston Villę

Ostatnia aktualizacja: 01/06/16 11:51, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Mitch Gunn / Shutterstock.com

Roberto Di Matteo najpóźniej z końcem bieżącego tygodnia przejmie obowiązki pierwszego trenera Aston Villi - informuje "Birmingham Mail".

Włoski szkoleniowiec jest w zaawansowanych rozmowach z przedstawicielami siedmiokrotnych mistrzów Anglii. Oficjalne ogłoszenie zwieńczenia tych negocjacji może nastąpić nawet jeszcze w środę wieczorem.

Głównym celem postawionym przed byłym opiekunem Chelsea Londyn ma być powrót do Premier League z zespołem "The Villans", który nieoczekiwanie okazał się najsłabszy w stawce rozgrywek na najwyższym szczeblu na Wyspach Brytyjskich.

Aston Villa Birmingham w 1982 roku była najlepszą klubową drużyną Starego Kontynentu. Rok wcześniej po raz ostatni sięgnęła po mistrzostwo Anglii. "The Villans" siedmiokrotnie również triumfowali w rozgrywkach FA Cup i pięciokrotnie w Pucharze Ligi Angielskiej.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
bebdzia
Zarejestrowany od: 1575 dni
Ilość komentarzy: 3316
Oceny: +25894
Kibicuje:
Chelsea Londyn Polska
01.06.2016 / 13:18:47
Nawet nie wiedziałem, że Aston Villa wygrała Puchar Mistrzów. I to z Bayernem. I jedyny mecz Bayernu w tamtych rozgrywkach, który przegrali nie strzelając bramki był własnie z Aston Villa.
Mam nadzieję, że Robbie osiągnie sukces z nimi