betclic

"Diego Costa jest w świetnej formie"

Ostatnia aktualizacja: 05/09/15 10:08, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Celso Pupo / Shutterstock.com

Santi Cazorla uważa, że Diego Costa jest w bardzo dobrej kondycji fizycznej i będzie ważną częścią reprezentacji Hiszpanii.

- Bardzo często rozmawiam z Diego, który zapewnił mnie, że czuje się świetnie. Okres, w którym zmagał się z urazami i nie był w najlepszej formie jest już za nim. Teraz podchodzi do meczu z wielkim entuzjazmem i ma naprawdę dobre samopoczucie. Jestem przekonany, że na boisku będzie ważnym zawodnikiem i mam nadzieję, że strzeli mnóstwo goli - powiedział Cazorla cytowany przez dziennik "AS".

Pomocnik wspomniał również o Xavim Hernandezie, który przez wiele lat był podstawowym zawodnikiem kadry i osiągnął z nią wiele sukcesów. Były kapitan FC Barcelony w 2014 roku postanowił zakończyć karierę reprezentacyjną.

- Xavi dał bardzo wiele Hiszpanii i FC Barcelonie. To oczywiste, że nikt nie może się z nim równać. Zastąpienie go będzie bardzo trudne, jednak uważam, że nasza reprezentacja poradzi sobie również bez niego - podkreślił.

Na zakończenie Cazorla zaznaczył, że może zagrać na każdej pozycji, na jakiej ustawi go trener i na boisku da z siebie wszystko. Mecz Hiszpanii ze Słowacją odbędzie się dzisiaj o 20:45.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
lansbansomg
Zarejestrowany od: 875 dni
Ilość komentarzy: 1059
Oceny: +9146
Kibicuje:
Polska
05.09.2015 / 12:31:53
Hiszpania po Mundialu pewnie też chciałaby coś udowodnić, myślę jednak, że z Francją, Niemcami czy Belgią nie mają szans.