betclic

"Dla Lecha wynik ważniejszy od stylu"

Ostatnia aktualizacja: 28/10/15 15:07, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Lech Poznań już w środę zmierzy się na wyjeździe z Zagłębiem Lubin w ramach 1/4 finału Pucharu Polski. Jak przyznał tuż przed tym spotkaniem zawodnik Kolejorza, Dariusz Dudka nadrzędnym celem drużyny w starciu z podopiecznymi Piotra Stokowca jest zwycięstwo.

Mistrzowie Polski przystępują do tej rywalizacji w wyjątkowo dobrych nastrojach. Podopieczni Jana Urbana nie przegrali ostatnich trzech spotkań, w tym pokonali w iście prestiżowym meczu, dodatkowo na wyjeździe, Legię Warszawa.

- Rotacja w drużynie jest potrzebna, bo żaden piłkarz nie wytrzyma takiego obciążenia meczowego. Każdy świeży zawodnik, który wchodzi do zespołu daje dużo jakości i potrafi pomóc w osiąganiu jak najlepszych wyników – powiedział Dariusz Dudka, cytowany przez "lechpoznan.pl".

- To jest dwumecz, więc przede wszystkim nie będziemy chcieli w Lubinie stracić żadnej bramki. Jedziemy tam po to, żeby wygrać, ale nie ukrywam, że ważniejszy od stylu gry jest wynik jaki przywieziemy stamtąd – dodał były wielokrotny reprezentant Polski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!