betclic

Długa lista nieobecnych na treningach Wisły Kraków

Ostatnia aktualizacja: 05/10/16 11:39, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Aż sześciu piłkarzy Wisły zabrakło na wtorkowym treningu. Zespół Białej Gwiazdy pracował bez reprezentantów swoich krajów przebywających na zgrupowaniach kadr narodowych, a także bez Arkadiusza Głowackiego, Rafała Boguskiego i trenera Radosława Sobolewskiego, którzy poświęcili się rozwijaniu swoich umiejętności szkoleniowych.

Richard Guzmics, Boban Jović, Krzysztof Mączyński i Alan Uryga, a do tego wspomniani „Boguś”, „Sobol” i „Głowa” - to pełna lista nieobecnych na treningu, który zainaugurował kolejny mikrocykl po starciu z Wisłą Płock, a otwierający ćwiczenia w trakcie przerwy na mecze reprezentacji narodowych.

Ze względu na przetrzebioną liczebnie kadrę, do rywalizacji na boisku włączyli się nawet trenerzy Kazimierz Kmiecik i Wojciech Żuchowicz. Okazję gry na nietypowej pozycji w polu otrzymał też wyjątkowo Michał Miśkiewicz. Jedynym nieobecnym ze względów zdrowotnych - oprócz leczącego poważniejszą kontuzję Michała Buchalika - był jeszcze Paweł Brożek, jednak i on obserwował zza linii poczynania kolegów, a swoją pracę wykonał także w siłowni.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!