betclic

Dłuższe wolne lechitów uczestniczących w EURO

Ostatnia aktualizacja: 03/07/16 18:04, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Tamas Kadar i Karol Linetty zakończyli już udział w mistrzostwach Europy i rozpoczęli urlopy, które potrwają kilkanaście dni. - Obaj potrzebują odpoczynku - mówi szkoleniowiec Lecha, cytowany przez oficjalną stronę klubową.

Węgrzy swój udział na Euro zakończyli na 1/8 finału, w której odpadli z Belgami. Kadar w klubie powinien pojawić się w poniedziałek 11 lipca na cztery dni przed pierwszym spotkaniem ligowym. Podobnie jak Linetty otrzymał dwa tygodnie wolnego.

On jednak szybciej niż Linetty zakończył udział w turnieju. Polacy odpadli z niego w czwartek. W piątek biało-czerwoni wylądowali w Polsce, a w sobotę Linetty pojawił się na sparingu Kolejorza w Grodzisku Wielkopolskim.

Na pierwszych zajęciach w klubie pomocnik Kolejorza ma pojawić się 16 lipca, czyli dzień po spotkaniu ze Śląskiem. - Wiedzieliśmy wcześniej, że tych zawodników nie będziemy mieli do dyspozycji na początek sezonu, stąd poszukiwania lewego obrońcy, bo jedynym z kadrze naszego zespołu jest Kadar - mówi szkoleniowiec Kolejorza.

Źródło: lechpoznan.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela