betclic

Dobra sytuacja kadrowa Korony przed meczem z Niecieczą

Ostatnia aktualizacja: 03/11/16 11:52, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

Sytuacja kadrowa Korony przed meczem ze "Słonikami" poprawiła się. Do normalnych treningów wrócili Nabil Aankour i Serhij Pyłypczuk, a kontuzja Jacka Kiełba nie jest poważna - poinformował kielecki klub na swojej oficjalnej stronie internetowej.

W meczu 15. kolejki LOTTO Ekstraklasy, Korona Kielce zagra na wyjeździe z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. W tym spotkaniu będą mogli wystąpić kluczowi zawodnicy "Złocisto-Krwistych" - Nabil Aankour, Serhij Pyłypczuk i Jacek Kiełb .

Nabil Aankour nie zagrał z Legią Warszawa z powodu nadmiaru żółtych kartek, ale doznał urazu w meczu rezerw z ŁKS-em Georytem Łagów (4. liga świętokrzyska). Pomocnik wznowił jednak treningi z pełnym obciążeniem. Na pojedynek w Niecieczy będzie też gotowy Serhij Pyłypczuk, który nie wystąpił w dwóch ostatnich spotkaniach "żółto-czerwonych".

Jacek Kiełb podczas starcia z "Wojskowymi", opuścił boisko na noszach. Kontuzja, jakiej doznał 28-latek nie jest jednak poważna, a obecnie pomocnik walczy nie z urazem, ale z wirusem. Jeśli do soboty Kiełb wydobrzeje, będzie mógł zagrać z Bruk-Bet Termalicą.

Popularne "Scyzory" zajmują ostatnie miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 318 dni
Ilość komentarzy: 7296
Oceny: +20559
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
04.11.2016 / 16:34:35
No teraz mogą odpalać swoje rakiety. ;)

Tabela