betclic

Loża VIP na Bet.pl: Pierwszy turniej na El. MŚ 2018 z pulą 1000zł i minimalną konkurencją!

Ostatnia aktualizacja: 03/09/16 07:39, Komentarzy: 0

1
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Piłkarze po wakacjach wracają do gry na wysokim poziomie, podobnie jak gracze Bet.pl, gdzie właśnie startuje prestiżowa Loża VIP.

Bet.pl od czerwca przyzwyczaja graczy do ciekawych turniejów i wysokich  wygranych. Od tego czasu Polska zagrała w ćwierćfinale Euro, a Legia awansowała do Ligi Mistrzów. Przyszedł czas, byśmy i my zrobili krok naprzód.

Przedstawiamy Lożę VIP, czyli wyjątkowe miejsce w sieci, gdzie grający typują mecze, walcząc o naprawdę wysokie stawki. Każdego miesiąca w turniejach VIP gwarantowane są nagrody w wysokości minimum 5 000 złotych! Co więcej, nagrodami nie są bony czy freebety, a realna gotówka, którą gracz może wypłacić na konto bankowe w dowolnym momencie.


W pierwszym turnieju VIP typujemy mecze eliminacji MŚ 2018, a pulą nagród jest 1000 zł. Biało-czerwoni jadą na trudny teren do dalekiego Kazachstanu, ale liczymy na to, że przywiozą z Astany trzy punkty. Chyba trudno będzie znaleźć kogoś, kto będzie tu typować, nie kierując się sercem :)

W innych meczach może być trudniej z typowaniem, bo w rozkładzie czeka nas kilka ciekawych pojedynków. Chorwacja zagra u siebie z Turcją, Holendrzy spróbują zmazać plamę z eliminacji Euro już w Szwecji, a świeżo upieczeni mistrzowie Europy ruszą na podbój Szwajcarii.

Także w Ameryce Południowej nie zabraknie interesujących starć. Tam eliminacje trwają już od kilku kolejek, ale jak to w tej strefie zazwyczaj bywa, rywalizacja będzie trwać aż do ostatniego tygodnia. Rarytasem dla fanów futbolu będzie tu zapewne spotkanie Brazylii z Kolumbią, ale pozostałe mecze też należy uznać za bardzo ciekawe.


Źródło: Bet.pl

Tabela