betclic

Donnarumma: Buffon jest dla mnie jak brat

Ostatnia aktualizacja: 17/11/16 10:46, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Marco Iacobucci EPP / Shutterstock.com

Gianluigi Donnarumma zanotował drugi występ w reprezentacji Włoch. W przerwie meczu towarzyskiego z Niemcami zmienił Gianluigiego Buffona.

- Noszenie tej koszulki to zawsze jest wspaniałe uczucie. Dziękuję trenerowi za tę szansę. To zawsze jest zaszczyt - powiedział Donnarumma po spotkaniu rozegranym na San Siro w Mediolanie w rozmowie z „Rai Sport”.

17-latek ma zastąpić Buffona na pozycji numer 1 w reprezentacji „Azzurrich”, a media spekulują, że być może także w Juventusie Turyn.

-
Mam świetny kontakt z nim. On zawsze służy mi radą, traktuje mnie jak swojego brata. Staram się oglądać każdy jego ruch na treningu i dziękuję mu za to wszystko - stwierdził.

- Wszyscy mówią, że jestem jego następcą. Teraz koncentruję się tylko na Milanie i radzą sobie tam dobrze. To jest drużyna, której kibicowałem, gdy byłem dzieckiem. Już gram dla wielkiego klubu - podkreślił.

Donnarumma w lutym, kiedy skończy 18 lat, ma podpisać z „Rossonerimi” nowy kontrakt. Po parafowaniu nowej umowy ma zarabiać około 2 milionów euro za sezon.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
N3sti
Zarejestrowany od: 263 dni
Ilość komentarzy: 276
Oceny: +2941
Kibicuje:
Juventus Turyn Włochy Polska
17.11.2016 / 12:15:49
Coś czuję że za półtora roku Juve wyskoczy z 70 mln i go ściągnie. Nie zapominajmy że Buffon to rekordzista świata jeśli chodzi o kwotę pozyskania bramkarza - 53 mln euro w 2001 roku !

Tabela