betclic

Donnarumma: Śledzę każdy ruch Buffona na treningu

Ostatnia aktualizacja: 05/10/16 09:01, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Fabrizio Andrea Bertani / Shutterstock.com

Gianluigi Donnarumma powiedział, że podczas zgrupowania reprezentacji Włoch chce się nauczyć wszystkiego od Gigiego Buffona. Nastoletni bramkarz AC Milan zapewnił też, że nigdy nie zrobi sobie tatuażu, ani nie będzie miał kolczyków.

- Mam wspaniałe relacje z Buffonem. Przy pierwszych kilku powołaniach dał mi naprawdę wiele. Śledzę jego każdy ruch na treningu, ponieważ chcę się od niego wszystkiego nauczyć
- powiedział Donnarumma w rozmowie z włoską telewizją "TG1".

Co sądzi o tym, że wiele osób uważa go za jego następcę, osobę niemal skazaną na odnoszenie wielkich sukcesów?

- Staram się ciężko pracować i dawać z siebie wszystko z wielką pokorą. To przede wszystkim powiedzieli mi rodzice. Moja mama zawsze powtarza mi, abym pozostał skromny i dobrze się zachowywał - odpowiedział 17-letnki golkiper.

- Mój tata nadal pracuje jako stolarz, ale nie chce, abym mu pomagał, ponieważ nie jestem tak dobry jak on w tych sprawach. Mój ojciec zawsze mówi: żadnych tatuaży i żadnych kolczyków. Nigdy więc nie będę ich miał - zapewnił.

Donnarumma ma na swoim koncie już 37 występów w Serie A. W dorosłej reprezentacji zadebiutował 1 września tego roku w meczu z Francją.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
Curufinwe
Zarejestrowany od: 295 dni
Ilość komentarzy: 102
Oceny: +360
Kibicuje:
Juventus Turyn Włochy Cracovia Polska
06.10.2016 / 21:01:22
Zapraszamy do Juve tam na każdym treningu będziesz się uczył od mistrza
Junior starszy
N3sti
Zarejestrowany od: 235 dni
Ilość komentarzy: 252
Oceny: +2719
Kibicuje:
Juventus Turyn Włochy Polska
05.10.2016 / 10:55:44
Szacunek do Milanu za szlifowanie takiego Talentu !!! 17-latek (sic!) ma nawet to samo imię co Legenda mojego kochanego Klubu. Do tego podchodzi do wszystkiego z profesjonalizmem jak mało kto w świecie piłki.

Tabela