betclic

Dorna chce podtrzymać dobrą passę

Ostatnia aktualizacja: 15/11/15 20:09, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

Już w poniedziałek młodzieżowa reprezentacja Polski zmierzy się na stadionie Cracovii z młodzieżówką Ukrainy. Opiekun "Biało-Czerwonych" Marcin Dorna ma nadzieję, że jego podopieczni podtrzymają dobrą passę. - Wierzymy, że dobrze się spiszemy - stwierdził na niedzielnej konferencji prasowej szkoleniowiec.

Dorna przyznaje, że "dom polskiej młodzieżówki", jak nazywany jest stadion Pasów, bardzo odpowiada zarówno jemu, jak i zawodnikom. - Weszliśmy do szatni ze sztabem szkoleniowym i przypomnieliśmy sobie wszystkie pojedynki, jakie tutaj rozegraliśmy. Mamy tylko i wyłącznie pozytywne skojarzenia związane z Krakowem - dodał.

- Zespół z Ukrainy, z którym jutro zagramy, to bardzo ciekawy rywal, są tam nawet zawodnicy urodzeni w 1994 roku, dlatego mam nadzieję, że będzie to inspirujące widowisko - stwierdził Dorna i równocześnie dodał, że on sam ma komfort wyboru pierwszej jedenastki.

- Na szczęście wszyscy są zdrowi i gotowi do gry. Musimy się przyjrzeć kilku zawodnikom. Jeśli natomiast chodzi o zmiany, które planuję, to pierwsi dowiedzą się o tym piłkarze - zapewnił Dorna. - Na pewno jednak będą modyfikacje w porównaniu z Gdynią.

W meczu towarzyskim rozegranym na Stadionie Miejskim w Gdyni młodzi Polacy pokonali Norwegów 1:0. Gola na wagę zwycięstwa strzelił Paweł Jaroszyński.

- Każdy mecz, czy to towarzyski, czy o stawkę, traktujemy tak samo. To dla nas wyjątkowe wydarzenie i do każdego szykujemy się równie mocno - zapewnił Dorna.

Trener pytany o warunki atmosferyczne i boisko, uśmiechnął się i powiedział: - Pogoda sprzyja do gry w piłkę, a boisko wygląda doskonale, chociaż w przeszłości różnie z tym bywało - podsumował.

Poniedziałkowe starcie rozpocznie się o godzinie 18:00.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!