betclic

Dorna: Piłkarze grali z wielką determinacją i zasłużyli na zwycięstwo

Ostatnia aktualizacja: 16/11/16 15:23, Komentarzy: 0

0
0
Fot. YouTube

– Nie chcę oceniać żadnych zawodników z osobna. Im bliżej będzie turnieju, tym więcej decyzji personalnych będziemy podejmowali – powiedział na konferencji prasowej po meczu z Niemcami (0:1) selekcjoner młodzieżowej reprezentacji Polski, Marcin Dorna.

Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył Dawid Kownacki. Grający na co dzień w poznańskim Lechu napastnik na listę strzelców wpisał się w 57. minucie rywalizacji. Warto zaznaczyć, że starcie pomiędzy obiema ekipami odbyło się w Tychach.

– Piłkarze grali z wielką determinacją i zasłużyli na zwycięstwo. Zobaczymy, jakich przeciwników podczas turnieju przydzieli nam los. Zastanawiam się jednak nad rzeczami, na które mam wpływ, a na to nie mam – przyznał Marcin Dorna, cytowany przez portal "laczynaspilka.pl".

– Patryk Lipski był bardzo ważnym elementem zespołu. Wszyscy zawodnicy już wcześniej zapracowali na to, by wystąpić w podstawowym składzie. Nie chcę oceniać żadnych zawodników z osobna. Im bliżej będzie turnieju, tym więcej decyzji personalnych będziemy podejmowali –
zaznaczył.

– Cieszymy się z faktu, że budujemy też widownię na meczach U-21. Mogą obserwować najbardziej utalentowanych zawodników na tle bardzo silnego rywala. W wielu miastach spotykamy się z bardzo ciepłym przyjęciem i mam nadzieję, że tak będzie także podczas przyszłorocznego turnieju – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela