betclic

Dorna: W ciszy i spokoju przygotowujemy się do ME U-21

Ostatnia aktualizacja: 27/06/16 08:36, Komentarzy: 0

0
0
Fot. katatonia82 / Shutterstock.com

- Kilku zawodników wyraźnie rzuciło mi się w oczy, ale oczywiście nie zdradzę ich nazwisk. Niektórzy zaprezentowali się dziś naprawdę dobrze - mówi selekcjoner reprezentacji Polski U-21, Marcin Dorna chwilę po zakończeniu starcia juniorów młodszych Lecha Poznań z Progresem Kraków.

Trener polskiej młodzieżówki obserwował pierwsze finałowe spotkanie Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych z perspektywy trybun. Jak Marcin Dorna ocenia występ obu ekip? - Wynik odzwierciedla to, co wydarzyło się na boisku. Lech Poznań dominował przez większą część meczu. Lechici stworzyli sobie więcej sytuacji podbramkowych, cztery z nich wykorzystali i zasłużenie wygrali - stwierdza szkoleniowiec w rozmowie z oficjalną witryną Kolejorza.

Przyszłoroczne Mistrzostwa Europy U-21 odbędą się w Polsce i jak podkreśla selekcjoner, przygotowania do tego turnieju są już na ostatniej prostej. - Pozostał nam mniej niż rok do inauguracji tej wielkiej imprezy. Teraz skupiamy się na realizacji naszego planu, który istnieje już od dwóch lat. Obecnie przede wszystkim obserwujemy poczynania pierwszej reprezentacji we Francji i trzymamy za nich kciuki, a oprócz tego w ciszy i spokoju ciągle przygotowujemy się do zbliżającego się turnieju - kończy selekcjoner reprezentacji U-21.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!