Double-double Gortata, Wizards przegrali z Grizzlies

Ostatnia aktualizacja: 31/10/16 08:44, Komentarzy: 0

0
0

Memphis Grizzlies pokonali u siebie po dogrywce Washington Wizards 112:103 w niedzielnym meczu National Basketball Association.

Marcin Gortat przebywał na murawie 38 minut i w tym czasie zdobył czternaście punktów oraz zaliczył dwanaście zbiórek i jedną asystę. Skuteczniejszy od Polaka w stołecznej drużynie był tylko John Wall, który zapisał na swoim koncie 22 "oczka" i trzynaście asyst.

Gospodarzy do sukcesu poprowadził Mike Conley, który zgromadził 24 punkty, dwanaście asyst i cztery zbiórki. 22 "oczka" i siedem zbiórek dorzucił rezerwowy Zach Randolph.

Kolejne dwadzieścia punktów i dziesięć zbiórek dołożył Hiszpan Marc Gasol, który efektownym rzutem z dystansu doprowadził do dogrywki na piętnaście sekund przed końcem czwartej kwarty.

Dla drużyny z Tennessee było drugie zwycięstwo w bieżących rozgrywkach, natomiast pozostający bez wygranej "Czarodzieje" doznały drugiej porażki.