betclic

Doyle: Jakikolwiek medal będzie sukcesem

Ostatnia aktualizacja: 19/01/16 07:36, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

- Czuję się już bardzo dobrze. Nie odczuwam żadnego bólu, ani innych powikłań po kontuzji - zapewnił Jason Doyle w rozmowie z oficjalną stroną Falubazu Zielona Góra.

- Jestem już w stanie wrócić do ciężkich treningów, tak aby w marcu być gotowym do wyjazdu na tor. W czwartek byłem w szpitalu na końcowych badaniach. Jestem już w stu procentach gotowy do powrotu na motocykl - podkreślił Australijczyk, który pod koniec jesieni zamienił KS Toruń na zespół z Grodu Bachusa.

W ekipie siedmiokrotnych mistrzów Polski piąty zawodnik klasyfikacji generalnej Grand Prix 2015 będzie ścigał się u boku Piotra Protasiewicza, Jarosława Hampela, Patryka Dudka, Ukraińca Andrija Karpowa, Duńczyka Kenniego Larsena oraz juniorów Krystiana Pieszczka i Sebastiana Niedźwiedzia.

- Mam nadzieję, że będziemy walczyć o złote medale, ale myślę, że jakikolwiek medal będzie dla nas dużym sukcesem. Cieszę się, że podpisałem kontrakt z Falubazem. To dla mnie nowe wyzwanie i dobry ruch dla rozwoju mojej kariery - przyznał Doyle.

- Na papierze mamy bardzo silną drużynę. PePe, Hampel czy Dudek to dobrze znani zawodnicy, którzy mają na swoim koncie wiele medali w Ekstralidze. Ja mam nadzieję, że dołączę do tej trójki i również będę silnym punktem zespołu - dodał Australijczyk.

Falubaz Zielona Góra nowy sezon rozpocznie w niedzielę 10 kwietnia spotkaniem przed własną publicznością z Betardem Spartą Wrocław. Transmisja w stacji "nSport + HD!"
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!