betclic

"Doyle wartościowy dla Falubazu"

Ostatnia aktualizacja: 17/12/15 17:16, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Trener Falubazu Zielona Góra Marek Cieślak nie ukrywa zadowolenia, że Jason Doyle w przyszłym roku będzie jego nowym podopiecznym.

30-letni Australijczyk, który ostatnio ścigał się dla KS Toruń, związał się z ekipą z Grodu Bachusa roczną umową.

Doyle został tym samym pierwszym obcokrajowcem zakontraktowanym przez zielonogórzan na kolejny sezon. Ważne umowy z Falubazem mają także Jarosław Hampel, Patryk Dudek, Piotr Protasiewicz oraz juniorzy Krystian Pieszczek, Sebastian Niedźwiedź i Alex Zgardziński.

- Drużyna Falubazu musi być kompletna, a Jason Doyle spełnia warunki, aby być dla nas bardzo wartościowym zawodnikiem. Od dawna go obserwuję, bo był naszym przeciwnikiem w walce o Drużynowy Puchar Świata i niejednokrotnie bardzo dobrze jechał dla Australii - podkreślił Cieślak dla oficjalnej strony Falubazu.

- W tym sezonie zadebiutował w Ekstralidze i od razu w Grand Prix, oczywiście miał występy na różnym poziomie, ale jest to w tej chwili piąty zawodnik świata, gotowy do walki o najwyższe cele. Ja też jako trener oczekuję, że powalczymy minimum o play-off i biorę odpowiedzialność za wynik - podsumował szkoleniowiec zielonogórzan.
Źródło: asinfo.

Tagi:

Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!