betclic

Drągowski: To był mój ostatni mecz w Jagiellonii

Ostatnia aktualizacja: 15/05/16 13:28, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Wiele wskazuje na to, że był to mój ostatni mecz w Jagiellonii. Przynajmniej na jakiś czas, bo nie ukrywam, że jeszcze tutaj wrócę - powiedział po spotkaniu z Koroną Kielce Bartłomiej Drągowski.

- Szkoda, że nie wygraliśmy dzisiaj 3:0. Dlaczego? Na tym stadionie święciłem swoje pierwsze ligowe zwycięstwo. Właśnie w Kielcach wygraliśmy z Koronę w takim stosunku i fajnie byłoby spiąć klamrą te dwa wydarzenia. Tak się jednak nie stało. Najważniejsze, że zwycięsko zakończyliśmy ten sezon - stwierdził 19-letni bramkarz cytowany przez oficjalną witrynę białostoczan. 

Czy gol Pawłowskiego go zdemotywował? - Myślałem tylko o swoich zadaniach i ich realizacji. Po prostu chciałem dobrze wykonać swoją robotę. Dzisiaj wszyscy wykonali swoje zadania. Zagraliśmy młodym składem i wygraliśmy. Trochę szkoda, że Rafał Grzyb zawyżył średnią, bo być może otarlibyśmy się o rekord (śmiech) - podkreśla "Drążek".

Młody zawodnik nie ukrywa, że miło będzie wspominał spotkania w Kielcach. - Dwa razy tutaj triumfowałem z Jagiellonią. Na tym stadionie debiutowałem też w reprezentacji U-21, dlatego ten obiekt na zawsze będzie mi się kojarzył ze sportowymi dokonaniami - zaznacza Drągowski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela