betclic

"Drągowskiego chce cała Europa"

Ostatnia aktualizacja: 30/08/15 15:38, Komentarzy: 0

2
0
Fot. asinfo

Cezary Kulesza, prezes Jagiellonii Białystok, w wywiadzie dla Wirtualnej Polski opowiada o obecnej sytuacji i przyszłości Bartłomieja Drągowskiego w drużynie i o dużym zainteresowaniu Polakiem ze strony europejskich klubów.

- Konkretów nie ma. Zainteresowana jest cała Europa. Nikt poważny nie odpuści sobie bramkarza, który jest najlepszy na świecie w swojej kategorii wiekowej. Reklamować go nie musimy. Na szczęście w tym okienku nie odejdzie - zaznacza prezes Jagiellonii.

Kulesza opowiadał również o kulisach negocjacji nowego kontraktu - Podejście Drągowskiego też nie jest sprawą świeżą. Dyskutowaliśmy wspólnie na temat jego przyszłości już półtora roku temu. Decyzja nie zajęła mu dnia czy tygodnia. Dojrzewała w nim bardzo długo. Dodał również - Rozmawialiśmy z jego tatą dużo wcześniej i nakreśliliśmy mu plan kariery syna. Dla nas ważny jest rozwój tego chłopaka. Nie chcemy, żeby wyjeżdżał gdzieś, gdzie zostanie stałym bywalcem loży VIP albo usiądzie na ławce rezerwowych i nie będzie mógł się z niej podnieść. Pamiętajmy, że to bramkarz, dla którego każdy mecz jest niezbędny. Potrzeba mu ogrania. 

W rozmowie z wp.pl prezes "Jagi" zapewnia ponadto, że klub nie myśli o sprzedaży utalentowanego golkipera i w najbliższym czasie nie opuści on na pewno Białegostoku -  Pośpiechu nie ma. Nie wiem, kiedy dojdzie do transferu. 
Źródło: wp.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela