betclic

Drobne postępy w rehabilitacji Darcy'ego Warda

Ostatnia aktualizacja: 08/06/16 12:32, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Andrew, wikicommons

Darcy Ward dokonał nieznacznych postępów w rehabilitacji - poinformowała na Facebooku partnerka ciężko kontuzjowanego Australijczyka Lizzie Turner.

Były dwukrotny indywidualny mistrz świata juniorów 23 sierpnia ubiegłego roku doznał przerwania rdzenia kręgowego podczas ligowych zawodów w Zielonej Górze. Od tego zdarzenia jest sparaliżowany od klatki piersiowej w dół.

- Darcy wciąż ciężko pracuje i czyni postępy, ale zaczynają występować u niego nerwobóle. Mamy jednak nadzieję, że wkrótce ten problem zostanie rozwiązany. Prawdopodobnie potrzebuje dodatkowej tabletki albo dwóch na coś takiego - napisała Lizzie Turner w poście opublikowanym w Darcy Ward Support Group.

- Z lekką pomocą drugiej osoby jest w stanie przenieść się na kanapę albo do łóżka. Myślimy o sprzedaży naszego samochodu i zakupie pojazdu z automatyczną skrzynią biegów - ujawniła partnerka Australijczyka, który planuje podróż po Europie.

- Na pewno zobaczymy Drużynowy Puchar Świata, bo Darcy ma nadzieję, że weźmie w nim udział w jakiejś roli. Do tego Poole, Swindon, Toruń i Malilla
- dodała Lizzie Turner.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
Football93MyLife
Zarejestrowany od: 364 dni
Ilość komentarzy: 2801
Oceny: +16228
Kibicuje:
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
08.06.2016 / 17:52:53
Trzymamy kciuki za twoje zdrowie!!!!!!