betclic

Druga porażka Radwańskiej w Masters

Ostatnia aktualizacja: 27/10/15 10:08, Komentarzy: 0

0
0
Fot. pdrocha / Shutterstock.com

Agnieszka Radwańska przegrała z Flavią Pennettą 6:7, 4:6 w swoim drugim meczu podczas turnieju WTA Masters w Singapurze. To druga porażka Polki w tej imprezie.

Obie tenisistki przegrały pierwsze mecze w Singapurze. Od Radwańskiej lepsza była Maria Szarapowa, z kolei Pennetta przegrała z Simoną Halep. Bezpośredni mecz był więc bardzo istotny w perspektywie walki o awans do półfinału rozgrywek. Po porażce Polka ma już na to minimalne szanse.

Radwańska bardzo dobrze zaczęła pojedynek z Włoszką. Przełamała rywalkę już w pierwszym gemie. Gra układała się po myśli Polki do stanu 5:3. Nasza tenisistka serwowała wtedy po zwycięstwo, ale Pennetta się obroniła. Włoszka wygrała aż gemy z rzędu i w tie-breaku przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Druga partia zaczęła się od prowadzenia Radwańskiej. Od stanu 3:3 przewagę osiągnęła jednak Penetta, która przejęła inicjatywę i wygrała dwa gemy z rzędu. Sytuacja Polki była już bardzo poważna. Radwańska próbowała jeszcze odwrócić losy meczu, urwała rywalce jednego gema, ale w przy własnym podaniu Pennetta zakończyła spotkanie.

W drugim dzisiejszym meczu grupy czerwonej Szarpowa zagra z Halep. Początek meczu o 12.
Źródło: interia.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!