betclic

Drugi trener Lecha: Dysponujemy mocnym zespołem

Ostatnia aktualizacja: 07/09/16 19:11, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Dysponujemy bardzo mocnym zespołem. Nasi zawodnicy mają duże umiejętności, a w dodatku są bardzo charakterni. Z czasem będziemy mogli powiedzieć więcej na temat drużyny – stwierdził w swoim ostatnim wywiadzie drugi trener Lecha Poznań, Rene Poms.

Do gry o ligowe punkty ekipa ze stolicy Wielkopolski powróci już w najbliższą niedzielę, 11 września. Wówczas niebiesko-biali podejmować będą na INEA Stadionie Pogoń Szczecin. Początek spotkania został zaplanowany na godzinę 15:30. 

Nasi analitycy wykonali naprawdę świetną pracę. Dostaliśmy wiele wartościowych informacji na temat naszego najbliższego rywala. Chcemy często być w posiadaniu piłki, bo pozwoli nam to zdobywać bramki. Właśnie do tego dążymy. Gra w defensywie? Zależy nam na tym, aby w obronie cały zespół był dobrze zorganizowany – przyznał Rene Poms, cytowany przez "lechpoznan.pl".

Dysponujemy bardzo mocnym zespołem. Nasi zawodnicy mają duże umiejętności, a w dodatku są bardzo charakterni. Z czasem będziemy mogli powiedzieć więcej na temat drużyny, ale w tym momencie jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy chłopaków podczas treningów – zaznaczył.

Trudno jest przygotować drużynę podczas przerwy reprezentacyjnej. W takim klubie jak Lech zawsze kilku zawodników otrzymuje powołania do kadry narodowej. Nie mieliśmy do dyspozycji ważnych graczy, ale podobna sytuacja panuje w pozostałych drużynach, więc nie możemy narzekać – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!