betclic

Drugi trener Śląska: Wzmocniliśmy siłę ofensywną

Ostatnia aktualizacja: 11/09/16 14:01, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

– Do kadry dołączyło kilku nowych zawodników i mieliśmy czas, żeby z nimi popracować i ich poznać. Chcieliśmy też w tych dwóch tygodniach poprawić organizację gry oraz taktykę. Myślę, że udało nam się tego dokonać – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie drugi trener Śląska Wrocław, Dariusz Dudek.

Zielono-biało-czerwoni po 7. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli ósme miejsce. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie dziesięć punktów. Do liderującej Lechii Gdańsk tracą w tym momencie sześć "oczek".

Nie możemy doczekać się kolejnego meczu, żeby zobaczyć efekty naszej pracy. Wzmocniliśmy siłę ofensywną i jesteśmy ciekawi jak to będzie wyglądać w meczu o stawkę. Jesteśmy przygotowani na Ruch Chorzów, ale też zdajemy sobie sprawę, że nie jest przypadkowy zespół – stwierdził Dariusz Dudek, cytowany przez "slaskwroclaw.pl".

Byłem na ich ostatnim ligowym meczu z Legią Warszawa i mamy ich dobrze rozpracowanych. Trener Fornalik ma w swoich szeregach doświadczonych zawodników, którzy na pewno będą napędzać grę. W ostatnim czasie zespół dokonał jeszcze kilku wzmocnień, więc i im przerwa reprezentacyjna była na rękę – zaznaczył.

Do kadry dołączyło kilku nowych zawodników i mieliśmy czas, żeby z nimi popracować i ich poznać. Chcieliśmy też w tych dwóch tygodniach poprawić organizację gry oraz taktykę. Myślę, że udało nam się tego dokonać, ale najważniejszym testem będzie mecz – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 288 dni
Ilość komentarzy: 6433
Oceny: +18536
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
12.09.2016 / 06:14:17
Śląsk się rozkręca... co raz lepiej.

Tabela