Drużyna Augustyna zremisowała z Hamilton Academical

Ostatnia aktualizacja: 24/01/16 16:14, Komentarzy: 1

0
1

Heart of Midlothian FC zremisowało na wyjeździe z Hamilton Academical 0:0 w spotkaniu 24. kolejki ligi szkockiej. Cały mecz w barwach gości rozegrał Błażej Augustyn.

"Serca" od 40. minuty meczu musiały grać w osłabieniu. Czerwoną kartką ukarany został wtedy Igor Rossi. Trzy minuty przed zakończeniem podstawowego czasu gry, z boiska usunięty został również obrońca gospodarzy, Jesus Garcia Tena.

Dla Heart of Midlothian było to siódme spotkanie z rzędu bez porażki. Stołeczna drużyna zajmuje obecnie trzecie miejsce w Scottish Premiership. Hamilton Academical jest na dziesiątej pozycji w tabeli.

Kolejnym rywalem zespołu prowadzonego przez Robbiego Neilsona będzie Inverness Caledonian. Hamilton Academical w następnej serii gier zmierzy się z Kilmarnock FC.