betclic

Drygas: Kamień spadł nam z serca

Ostatnia aktualizacja: 15/08/16 16:45, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

- Jest lepiej i mam nadzieję, że będzie tak dalej. Tak to bywa, że nie zawsze od początku jest zgodnie z planem, ale myślę, że coraz lepiej się rozumiemy z chłopakami i widać to w naszej grze – mówił po meczu ze Słoniami Kamil Drygas.

Szczeciński zespół pewnie rozbił przyjezdnych z Niecieczy 5:0. - Marzyłem o takim wyniku po ostatnich spotkaniach. Trzeba marzyć, żeby te marzenia mogły się spełniać i dzisiaj jesteśmy bardzo szczęśliwi – zaznacza „Drygi” w rozmowie z oficjalną witryną Dumy Pomorza. - Było ciśnienie, żeby wygrać, przez cztery kolejki nie udało nam się zdobyć kompletu punktów. Dzisiaj kamień spadł z serca.

- Z początku nasza współpraca nie wyglądała rewelacyjnie, ale na wszystko potrzeba czasu. Dzisiaj wyglądało to naprawdę dobrze, każdy z nas strzelił gola, każdy z nas mocno pracuje w defensywie, nie ma klasycznej dziesiątki czy szóstki - mówi były zawodnik Zawiszy Bydgoszcz. - Przeciwnik nigdy nie wie, kogo ma tak naprawdę kryć, wymieniamy się pozycjami z Rafałem Murawskim i Mateuszem Matrasem.

Podział obowiązków doprecyzował Matras, który ponownie był jednym z najlepszych zawodników na boisku.- Jestem piłkarzem defensywnym, od przerywania akcji. Takie mam założenia. Dzięki temu Rafał i „Drygi” mają więcej możliwości do zagrania z przodu. Trener nam powtarza, że ważne, by jeden w środku trzymał głębie. Ja się staram trzymać, a oni mają inklinacje ofensywne, więc niech je wykorzystują - tłumaczy "Matrix" cytowany przez pogonszzecin.pl.

Przed „granatowo-bordowymi” kolejne ligowe starcia. Rywale z górnej półki: Piast, Cracovia i, po przerwie na kadrę, Lech. - Nie mogę obiecać tego, że będziemy w każdym meczu wygrywać 5:0. Będziemy trenować, pracować, by takie wyniki były jak najczęściej. Łapiemy pewność siebie – twierdzi pomocnik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
bar1981
Zarejestrowany od: 511 dni
Ilość komentarzy: 108
Oceny: +834
Kibicuje:
Bayern Monachium Ajax Amsterdam Holandia Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona
15.08.2016 / 17:55:57
Oby tak dalej.brawo.

Tabela