Dublet Sobiecha na inaugurację 2. Bundesligi! [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 05/08/16 22:35, Komentarzy: 7

0
7

W piątek zainaugurowały rozgrywki drugiej klasy rozgrywkowej w Niemczech. Hannover 96 wygrał 4:0 z FC Kaiserslautern. Znaczący udział w wygranej miał Artur Sobiech.

Polak po udanych występach w meczach sparingowych wywalczył sobie miejsce w pierwszej jedenastce Hannoveru. W meczu przeciwko Kaiserslautern, który był dla niego debiutem w tej klasie rozgrywkowej dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. W 63. minucie strzałem z głową podwyższył wynik meczu na 3:0, a następnie na sześć minut przed końcem meczu ustalił jego wynik zdobywając czwartą bramkę.

Od 73 minuty na boisku w drużynie Kaiserslautern przebywał Kacper Przybyłko. Mateusz Klich nie znalazł się w kadrze meczowej.

To pierwsze spotkanie zaplecza niemieckiej ekstraklasy w sezonie 2016/17. W ubiegłym Sobiech zdobył strzelił dla Hannoveru siedem goli. Jego drużyna zajęła jednak ostatnie miejsce w tabeli 1. Bundesligi.