betclic

Duda: Cieszę się ze spotkania z Hamsikiem

Ostatnia aktualizacja: 29/08/15 12:48, Komentarzy: 1

0
1
Fot. mgilert / Shutterstock.com

Grupa jest atrakcyjna. Zapowiada się ciekawa jesień - mówi Ondrej Duda po losowaniu fazy grupowej Ligi Europy.

- Latem moje nazwisko dość często było wymieniane w kontekście Napoli. Jestem jednak w Legii i to całkiem fajne, że zagramy właśnie z Włochami. Ale nie dlatego, że mogłem tam trafić, a dlatego, że gra tam mój przyjaciel i najlepszy piłkarz Słowacji Marek Hamsik - uważa słowacki piłkarz wicemistrzów Polski, Ondrej Duda.

- Ogólnie grupa jest naprawdę atrakcyjna, spotkania w Neapolu będą bardzo emocjonujące, ale są przecież jest belgijski Club Brugge i duński Midtjylland. To również zespoły, które dobrze grają w piłkę. To atrakcyjni rywale, ale i sportowo w naszym zasięgu. Zapowiada się ciekawa jesień – komentuje wyniki losowania dla Legia.Net Duda.

- Na zgrupowaniu reprezentacji Słowacji z pewnością będziemy rozmawiali z Markiem Hamsikiem, pożartujemy sobie, nie zabraknie pewnie jakichś docinek. Skoro już jesteśmy w fazie grupowej Ligi Europy, to trzeba powalczyć o awans. Szansa zawsze jest, trzeba patrzeć optymistycznie w przyszłość. Musimy zrobić wszystko co w naszej mocy, by wyjść z grupy, w każdym meczu trzeba zagrać tak, by nadarzających się okazji nie zmarnować. Na pewno nie będzie łatwo, ale wszystko jest możliwe - zaznacza Duda.

- Nie czytam prasy, więc nawet nie wiem, że ostatnio byłem krytykowany. Staram się skupiać na piłce, na treningach, a nie na otoczce. Choć zawsze coś koledzy w szatni powtórzą. W każdym razie to nie jest tak, że chciałem się wczoraj podbudować i dlatego strzelałem karnego. Nawet gdybym grał co mecz i strzelał wiele bramek, to i tak wziąłbym piłkę i uderzał z jedenastu metrów. Czułem się pewnie, wiedziałem że mi się uda. Było 2:2, ten gol uspokoił nas wszystkich, awans stał się pewny i nic nie było go w stanie nam odebrać - podsumowuje zawodnik stołecznej ekipy.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Trampkarz
bryl3k
Zarejestrowany od: 1704 dni
Ilość komentarzy: 12
Oceny: +54
Kibicuje:
Manchester United Bayern Monachium Real Madryt Polonia Sparta Świdnica
01.09.2015 / 11:13:50
To się teraz napewno pocieszy ze spotkania z Hamsikiem...