betclic

Duda o 2 miliony od Interu

Ostatnia aktualizacja: 19/07/15 14:03, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Włoski serwis "Calciomercato" poinformował, że temat transferu Ondreja Dudy do Interu Mediolan wcale nie upadł. Zmieniły się za to warunki, jakie oferują Włosi.

Negocjacje trwają już przynajmniej kilka tygodni, ale ich końca ciągle nie widać. Wpływa na to kondycja finansowo-kadrowa mediolańczyków, którzy musieliby najpierw sprzedać paru zawodników. Dlatego choć wcześniej przystali na kwotę 6 mln euro, obecnie mogą zapłacić najwyżej 4 miliony. Rozbieżności są więc spore, ale Legia może zdecydować się sprzedać swoją gwiazdę, bo przeciągające się rozmowy postawiły ją już pod ścianą.

Warszawski klub praktycznie pogodził się z utratą najlepszego piłkarza. Część kwoty z transferu miała zostać przeznaczona na przebudowę drużyny, którą zimą opuścił inny z liderów, Miroslav Radović. Wstrzymywany transfer Dudy oznacza, że klub nie może ruszyć do przodu z zakupami, nie wiadomo też, czy opierać taktykę drużyny na słowackim pomocniku.

Całe zamieszanie nie wpływa pozytywnie na formę zespołu - Duda nie brał udziału w grach sparingowych, wszedł na boisko dopiero w drugiej połowie przegranego meczu o Superpuchar Polski. Nawet, gdyby piłkarza udało się sprzedać w najbliższych dniach, pozostanie jeszcze kwestia sprowadzenia następców i zgrania ich z resztą zespołu. Dla legionistów, którzy na progu rozgrywek wciąż szukają dobrej dyspozycji, byłoby to kolejnym utrudnieniem w obliczu podstawowego celu: fazy grupowej Ligi Europy.
Źródło: calciomercato.com/własne
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela