betclic

Dudek godnie zastąpił Warda, Piraterna bliżej finału

Ostatnia aktualizacja: 02/09/15 21:37, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Mariusz Cieszewski, wikicommons

Piraterna Motala z Patrykiem Dudkiem i Piotrem Pawlickim w składzie pokonała u siebie Indianernę Kumla z Piotrem Protasiewiczem w zestawieniu 49:41 w drugim spotkaniu półfinałowym rozgrywek szwedzkiej Elitserien. Rewanż odbędzie się za tydzień.

Pierwszoplanową postacią środowych zawodów był Dudek. Zastępujący Darcy'ego Warda wychowanek zielonogórskiego Falubazu wygrał aż pięć z sześciu swoich wyścigów i zakończył mecz z dorobkiem siedemnastu punktów, będąc najskuteczniejszym zawodnikiem całej konfrontacji.

Piotr Pawlicki w pięciu swoich wyścigach uzbierał dziesięć "oczek" z trzema bonusami, natomiast kolejne dziewięć dołożył Amerykanin Greg Hancock. Wśród przyjezdnych prym wiódł Piotr Protasiewicz. Kapitan Falubazu wygrał trzy wyścigi i w pięciu swoich startach zgromadził w sumie jedenaście punktów. Dziewięć dorzucił Duńczyk Mikkel Bech, a siedem Antonio Lindbaeck.

W drugiej półfinałowej parze rywalizują broniąca tytułu VMS Elit Vetlanda z Dackarną Malilla. Pierwszy mecz tych drużyn zakończył się wysokim wyjazdowym zwycięstwem najlepszej drużyny rundy zasadniczej 58:32.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!