betclic

Dudek: Klopp nie wyda dużych pieniędzy na wzmocnienia

Ostatnia aktualizacja: 11/02/16 18:35, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Youtube

Jerzy Dudek w wywiadzie dla angielskiej gazety "Liverpool Echo" stwierdził, że Jurgen Klopp nie będzie szastał pieniędzmi podczas letniego okienka transferowego.

- On różni się od innych menedżerów. Większość trenerów, która przejęła by klub w październiku, powiedziałaby: "potrzebuję nowych piłkarzy" albo "potrzebuję stu milionów funtów na transfery". Klopp tego nie zrobi - ocenił były reprezentant Polski. 

- On doskonale zdaje sobie sprawę, jak łatwo można zmarnować pieniądze. Poza tym chce dać obecnym zawodnikom szanse. Na koniec sezonu podejmie decyzję i oczywiście sprowadzi kilku nowych graczy. To będzie interesujące - przyznał były bramkarz "The Reds".

- Liverpool potrzebuje sukcesów. Każdy w mieście ich pragnie. Jeśli jednak spytacie się mnie, to ja powiem, że potrzebujemy przynajmniej trzech wzmocnień. Ten zespół musimy mieć kręgosłup. Wtedy dużo łatwiej jest budować drużynę. Miejmy nadzieję, że latem coś takiego nastąpi - ocenił Jerzy Dudek.

- Pozytywną rzeczą jest to, że wszyscy krytykują piłkarzy, ale wierzą w Kloppa, że może coś zmienić. Ja również w to wierzę - zakończył Polak.
Źródło: Liverpool Echo
Dodaj komentarz
Kapitan
zdzislawz
Zarejestrowany od: 912 dni
Ilość komentarzy: 4883
Oceny: +48191
Kibicuje:
Liverpool FC Borussia Dortmund
11.02.2016 / 20:40:56
Ja też w to wierzę YNWA

Tabela