betclic

Dudek: Nie napalałem się na kolejne ćwiczenia

Ostatnia aktualizacja: 04/02/16 11:41, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Patryk Dudek po rocznej przerwie znów gościł na zimowym zgrupowaniu kadry Polski w Szklarskiej Porębie. Wychowanek zielonogórskiego Falubazu nie ukrywał jednak, że bardziej myślami był przy przygotowaniach z klubową drużyną do nowego sezonu w PGE Ekstralidze.

- Jestem już po jednym obozie, dlatego to zgrupowanie było takie, że nie napalałem się na kolejne ćwiczenia. Jest to dla mnie przetarcie przed kolejnym etapem, gdzie będziemy wchodzić w szybkość, a nie w siłę - wyznał Dudek dla oficjalnej strony reprezentacji Polski.

- Ten okres w Szklarskiej Porębie chciałem wykorzystać tak, by jak najlepiej wejść w kolejny etap po moim powrocie do Zielonej Góry. Niedługo wracam w to samo miejsce z moją drużyną, dlatego będę już znał to miejsce niemal od podszewki - stwierdził były indywidualny mistrz świata juniorów.

- Generalnie nie mogę powiedzieć złego słowa, ośrodek jest bardzo przytulny, jest świetna organizacja, jedynym problemem są może dojazdy. No może jeszcze brak śniegu i praktycznie nie czuje się za bardzo tego klimatu, pomimo tego, że jesteśmy w górach
- podsumował Patryk Dudek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!