betclic

Dudek pomoże Zielonej Górze?

Ostatnia aktualizacja: 01/08/15 11:12, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stiopa, wikicommons

- Dudek to jest duży talent, więc jeszcze w tym roku da sobie i swojemu klubowi wiele radości - wyznał Marek Cieślak dla oficjalnej strony reprezentacji Polski.

Ósmego sierpnia były indywidualny mistrz świata juniorów zakończy swoją roczną karencję po dyskwalifikacji za doping i będzie mógł pomóc drużynie SPAR Falubazu Zielona Góra w walce o udział w fazie play off rozgrywek PGE Ekstraligi.

- Roczna przerwa nie powinna spowodować większego spustoszenia w jego karierze. Moim zdaniem nie będzie źle, bo choć chłopak jest młody to już bardzo doświadczony i to powinno mu pomóc. Te wszystkie medale, które zdobył też będą działały na jego korzyść - podkreślił selekcjoner kadry "biało-czerwonych".

- Generalnie Dudek to jest fajny chłopak, ale ma też koło siebie nie za bardzo kumatych ludzi. To co się z nim stało, ta sprawa dopingowa, te pomysły z innej planety, to o tym świadczy - zwrócił uwagę szkoleniowiec pierwszoligowej Ostrovii.

- Czy Patryk może sprostać oczekiwaniom klubu? Tak. To na pewno będzie wzmocnienie Falubazu. Lepiej by jednak było, żeby tej presji za dużo nie było, bo to nie jest tak, że Dudek wróci i zastąpi wszystkich - dodał Marek Cieślak.
Źródło: asinfo.

Tagi:

Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!