betclic

Dudka: Musimy grać o zwycięstwo

Ostatnia aktualizacja: 26/08/15 20:40, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Doświadczony zawodnik Lecha Poznań, Dariusz Dudka przyznał na konferencji prasowej przed drugim spotkaniem z Videotonem w ramach czwartej rundy eliminacji Ligi Europy, iż w rewanżu trzeba mimo korzystnego rezultatu zachować szczególną ostrożność. 

Na własnym stadionie mistrzowie Polski bez najmniejszych problemów pokonali węgierski zespół 3:0 (1:0). Bramki w tym meczu zdobyli odpowiednio Karol Linetty, Denis Thomalla oraz Łukasz Trałka. 

- Na pewno w głowach siedzi to, że mamy zaliczkę, ale jeżeli chcemy wywieźć korzystny wynik z Węgier to musimy grać o zwycięstwo. Nie możemy cofnąć się i stać przed szesnastką, trzeba także zaatakować, zbudować swoje sytuacje i je wykorzystać - powiedział Dariusz Dudka, cytowany przez "lechpoznan.pl". 

- Mecze w pucharach są inne od ligi. Mają one swoje prawa i nawet przy wyniku 3:0 z pierwszego spotkania, trzeba być skoncentrowanym i ostrożnym od początku. Ciężko stwierdzić, dlaczego lepiej sobie w nich radzimy. Na pewno jest trochę inna motywacja, gramy przeciwko lepszym zespołom niż w lidze, więc może to z tego też wynika – kontynuował. 

- Po każdej porażce następny mecz jest ważny, by mentalnie się odbudować i wygrać. Wiadomo, że wiedzie nam się w kratkę, a teraz mamy kolejny sprawdzian, w którym chcemy się podnieść - dodał były gracz krakowskiej Wisły.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!