betclic

Dudu o meczu z Jagiellonią: Nie możemy się spalić

Ostatnia aktualizacja: 19/04/16 08:45, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Ważne, żeby być skoncentrowanym i zagrać tak, jak potrafimy. Jestem pewien, że jesteśmy w stanie wygrać wszystkie mecze – mówi Dudu przed środowym pojedynkiem Śląska Wrocław z Jagiellonią Białystok.

Brazylijczyk rozegrał już sto meczów w zielono-biało-czerwonych barwach. Przez ten czas zdobył zaufanie kibiców.
- Jestem bardzo zadowolony z czasu, który mam przyjemność spędzać we Wrocławiu – zapewnia zawodnik w rozmowie z oficjalną witryną dolnośląskiej ekipy. – Nie chcę nic zmieniać, bo jestem tu szczęśliwy. To, że mam już sto meczów rozegranych dla WKS-u znaczy, że wielu ludzi mi zaufało. Dziękuję za to, a ja chcę się odpłacić coraz lepszą grą.

Przed wrocławianami trudne spotkania. Cały czas ważą się losy utrzymania Trójkolorowych w ekstraklasie, ale Dudu jest optymistą. - Teraz mamy przed sobą ważny mecz z białostoczanami, ale drużyna jest przygotowana na walkę. Tak naprawdę każdy kolejne spotkanie jest dla nas finałem. Nie możemy się spalić. Ważne, żeby być skoncentrowanym i zagrać tak, jak potrafimy. Jestem pewien, że jesteśmy w stanie wygrać wszystkie starcia.

- Sztab trenerski dobrze nas przygotował do sezonu. Trzeba pamiętać o regeneracji organizmu po każdym spotkaniu i będzie dobrze – zakończył swoją wypowiedź Brazylijczyk.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela