betclic

Dujszebajew: Cieszę się ze zwycięstwa, ale to nie był doskonały mecz

Ostatnia aktualizacja: 09/04/16 07:46, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

Reprezentacja Polski wygrała z Macedonią 25:20 w pierwszym meczu turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Dla Tałanta Dujszebajewa to udane rozpoczęcie pracy z biało-czerwonymi.

- Cieszę się ze zwycięstwa, ale to nie był nasz doskonały mecz. W ataku zaprezentowaliśmy się przeciętnie, jednak mieliśmy mało czasu na przećwiczenie naszych zagrywek - mówi Dujszebajew.

Nowy trener reprezentacji Polski wprowadził kilka zmian w składzie. Jedną z nich było wystawienie nominalnego skrzydłowego Przemysława Krajewskiego na środku rozegrania.

- Cieszy mnie jego dyspozycja, bo to dla niego nowa pozycja. Mamy ten problem, że czołowi środkowi rozgrywający w Polsce są kontuzjowani. Przemek ma wszystkie warunki, by na stałe grać na tej pozycji. Kiedy wróci Mariusz Jurkiewicz, będziemy mieli więcej możliwości - podkreśla Dujszebajew.

Przed Polakami jeszcze dwa mecze w turnieju kwalifikacyjnym. W sobotę zagrają z Chile, a w niedzielę z Tunezją. Awans do igrzysk w Rio de Janeiro wywalczą dwie najlepsze drużyny gdańskiego turnieju.
Źródło: zprp.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!