betclic

Dujszebajew przed MŚ: Zawodnicy są wystraszeni

Ostatnia aktualizacja: 12/01/17 09:26, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

Polscy piłkarze ręczni rozegrają dzisiaj pierwszy mecz w tegorocznych mistrzostwach świata. Naszym rywalem będzie drużyna Norwegii. - Wszyscy są trochę wystraszeni - mówi Tałant Dujszebajew o swoich graczach.

W składzie biało-czerwonych doszło do prawdziwej rewolucji. Z reprezentacji, która kilka miesięcy temu wystąpiła na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro, zostało tylko pięciu zawodników. To Mateusz Jachlewski, Michał Daszek, Przemysław Krajewski, Łukasz Gierak i Piotr Chrapkowski, który w Brazylii był tylko rezerwowym. Dujszebajew musiał szybko stworzyć zupełnie nową drużynę.

- Zawsze brakuje czasu, ale myślę, że jesteśmy przygotowani do mistrzostw tak jak mogliśmy. Musimy pamiętać, że mieliśmy większe możliwości od wielu innych reprezentacji - mówi trener reprezentacji Polski w rozmowie z TVP Sport.

- Mamy młody, niedoświadczony zespół. Wszyscy są trochę wystraszeni. Dla wielu z nich to pierwsza wielka impreza. Nie jest łatwo grać na takich turniejach, trzeba nabrać doświadczenia. Zawodnicy są zestresowani, ale zrobimy wszystko, żeby wyglądali lepiej mentalnie - zapewnia Dujszebajew.

Początek meczu z Norwegią o 20:45. Polacy w fazie grupowej zagrają także z Polacy na mistrzostwach świata zagrają w jednej grupie z Francją, Brazylią, Rosją i Japonią. 
Źródło: sport.tvp.pl
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
Bombadil97
Zarejestrowany od: 382 dni
Ilość komentarzy: 1459
Oceny: +7420
Kibicuje:
Arsenal Londyn Manchester United Liverpool FC Newcastle United Fulham Legia Warszawa Polska Real Madryt Radomiak Radom
12.01.2017 / 13:03:24
Wiadomo, że mogą być wystraszeni, ale to normalne. Niech dadzą z siebie wszystko i będzie dobrze. Pozostaje tylko życzyć szczęścia bo na pewno się przyda ;)
Junior
fistaszek1990
Zarejestrowany od: 849 dni
Ilość komentarzy: 105
Oceny: +910
Kibicuje:
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC AC Milan Juventus Turyn Wisła Kraków Polska Real Madryt
12.01.2017 / 12:40:47
Polacy w fazie grupowej zagrają także z Polacy na mistrzostwach świata zagrają??