betclic

Duński obrońca blisko Lecha Poznań

Ostatnia aktualizacja: 17/05/16 14:45, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Carte, wikicommons

Lasse Nielsen przechodzi testy medyczne w Lechu – poinformowano na stronie internetowej "Kolejorza". Jeżeli wypadną one pozytywnie, 29-latek zwiąże się z poznańską drużyną trzyletnim kontraktem.

– Wiem, że w Poznaniu jest duża presja i wielu kibiców, a to dla mnie bardzo ważne. Stadion widziałem już dwa tygodnie temu podczas wizyty w klubie i zrobił na mnie duże wrażenie. Nie mogę się doczekać gry tutaj. Pierwszy raz będę grał poza ojczyzną. Nowy kraj, nowa kultura. Jestem podekscytowany tą możliwością
– powiedział Nielsen.

Środkowy obrońca przez ostatnie dwa lata bronił barw Odense BK. Wcześniej grał w Vestsjaelland i Naestved BoldKlub. Jego umowa z drużyną "De Stribede" wygaśnie pod koniec czerwca i Duńczyk będzie mógł przejść do Lecha na zasadzie wolnego transferu.

– Przed przyjazdem do Poznania, rozmawiałem z Nickim Bille Nielsenem. Powiedział mi, że to najlepszy klub, w którym grał. To o czymś świadczy, bo Nicki zagrał już w wielu zespołach. Duże wrażenie zrobiło na nim miasto i atmosfera w czasie meczów – dodał Nielsen.

W bieżącym sezonie duński stoper rozegrał 21 meczów w Alka Superligaen. Zaliczył w nich jedną asystę.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela