betclic

Duże osłabienia Lecha przed inauguracją sezonu

Ostatnia aktualizacja: 15/07/16 10:46, Komentarzy: 2

0
2
Fot. asinfo

Z siedmiu piłkarzy nie będzie mógł skorzystać podczas meczu ze Śląskiem Wrocław trener Kolejorza, Jan Urban. Większość nieobecności spowodowana jest kontuzjami - informuje oficjalna witryna poznańskiego Lecha.

W piątkowej inauguracji sezonu ligowego nie będą mogli zagrać na pewno Tamas Kadar i Karol Linetty. Obaj zostali powołani do swoich reprezentacji na Euro i dostali od sztabu szkoleniowego dłuższe wolne. -
Tamas ma zgodę na negocjacje, a Karol ma jeszcze wolne. Ofertę ma też jeszcze Kebba Ceesay i dostał zgodę na negocjacje. Zobaczymy, co z tego wyjdzie - tłumaczy opiekun ekipy z Wielkopolski.

Z powodu kontuzji w meczu ze Śląskiem nie wystąpi czterech zawodników. - W przypadku Darko Jevticia trwa jeszcze ta kontuzja z obozu. Myśleliśmy też, że Matus Putnocky będzie gotowy. Na siłę może by były, ale wolimy nie ryzykować i nie zabieramy go. Pojedzie z nami Miłosz Mleczko - mówi szkoleniowiec.

Jan Urban w pierwszym meczu sezonu nie będzie też mógł skorzystać z zawodników, którzy doznali urazów w starciu z warszawską Legią. To Szymon Pawłowski i Maciej Makuszewski. - Szymek jeszcze nie jest do naszej dyspozycji. Podobnie Maciej, który powinien być gotowy do następnego spotkania - kończy opiekun Lecha.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Mistrz
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 864 dni
Ilość komentarzy: 8826
Oceny: +41184
Kibicuje:
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
15.07.2016 / 14:13:10
No i znowu zaczyna się szpital w Lechu...
Solidny ligowiec
Gadocha59
Zarejestrowany od: 335 dni
Ilość komentarzy: 1226
Oceny: +7481
Kibicuje:
Polska
15.07.2016 / 10:50:41
w Lechu to tradycja ostatnimi laty wobec tego nie ma się czemu dziwić..
Dlaczego Oni nie wyciągają z tego wniosków? To jest ciekawostka...

Tabela