betclic

Duże osłabienia Lecha przed meczem z Cracovią

Ostatnia aktualizacja: 16/12/16 13:48, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Kamil Jóźwiak, Łukasz Trałka i Maciej Wilusz nie zagrają w sobotnim meczu z Cracovią - poinformowała oficjalna strona Lecha Poznań.

Na spotkanie do stolicy Małopolski nie pojechali też kontuzjowani wcześniej Duńczyk Nicki Bille, Maciej Makuszewski, ale też pauzujący za kartki Fin Paulus Arajuuri.

Jóźwiak nie dokończył czwartkowego treningu. Skrzydłowy Kolejorza zszedł z boiska już po dziesięciu minutach treningu. Piłkarz po jednym z wykonywanych ćwiczeń zgłosił problem trenerowi od przygotowania fizycznego dr Martinowi Mayerowi. W czwartek wieczorem przeszedł badania, które wykazały przeciążenie mięśni uda.

Badaniom został też poddany Łukasz Trałka. Kapitan Kolejorza na treningach podkręcił staw skokowy. Ten uraz wykluczył go z gry w ostatnim tegorocznym spotkaniu. - To nie jest groźny uraz. Podobnie jest w przypadku Kamila. Obaj będą gotowi do treningów na początek okresu przygotowawczego - tłumaczy klubowy lekarz dr Paweł Cybulski.

Problemy z kolanem ma też Maciej Wilusz. Poza wspomnianą trójką do Krakowa nie pojedzie też kontuzjowany Maciej Makuszewski oraz Duńczyk Nicki Bille. Ze względu na zebrane żółte kartki w meczu z Cracovią nie zagra też Fin Paulus Arajuuri.

Lech Poznań przed konfrontacją z "Pasami" zajmuje czwarte miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy. Zespół z Małopolski znajduje się tuż nad strefą spadkową.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela