betclic

Dwaliszwili: Legia silniejsza niż kiedyś? Ze mną w składzie była dwa razy mistrzem

Ostatnia aktualizacja: 11/04/16 20:59, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Wladimer Dwaliszwili opowiadał o bezbramkowym remisie Pogoni Szczecin z Legią, a także o swoim byłym klubie.

- Legia grała bardzo blisko nas, było dużo pressingu z ich strony, ale mamy remis, jesteśmy na 3. miejscu. Najważniejsze, że zdobyliśmy punkt, a teraz przed nami 7 spotkań i musimy zrobić wszystko, żeby zagrać w europejskich pucharach, a do tego potrzebne są zwycięstwa - stwierdził cytowany przez oficjalną stronę klubu.

- Oczywiście, że chciałem od początku zagrać, ale trener zadecydował inaczej i się musiałem z tym pogodzić. Jednak chcę wykorzystywać każdą minutę daną mi przez trenera na boisku i staram się zawsze dać drużynie to, co najlepsze - przyznał gracz Pogoni.

- Dzisiaj graliśmy na dwóch napastników, graliśmy jak prawdziwa drużyna, nasza taktyka opiera się na grze bardzo blisko siebie, nie było dziury między formacjami. Gra mi się bardzo komfortowo w obu taktykach. Jak będziemy grać tak dalej, to dla drużyny będzie to pozytywne i sądzę, że to kwestia czasu, aż zaczniemy wygrywać. Ale do strzelania bramek potrzebne są sytuacje i dążymy do tego, aby je stwarzać - zaznaczył Wladimer Dwaliszwili.

- Legia ma bardzo dużo argumentów, żeby być mistrzem w tym roku, jest to bardzo mocny zespół i  teraz to największy kandydat do tego, aby trofeum zdobyć. Ale zobaczymy, kto będzie się cieszyć z mistrzostwa na koniec sezonu - powiedział Gruzin,

- Czy Legia jest silniejsza teraz niż kiedyś? Legia ze mną w składzie była dwa razy mistrzem - zakończył żartobliwie.
Źródło: pogonszczecin.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela