betclic

Dwaliszwili: Mamy potencjał, by wygrać ze wszystkimi

Ostatnia aktualizacja: 24/04/16 13:00, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

– Wygrana jest ważna dla całej drużyny. Mieliśmy serię meczów bez zwycięstwa i bardzo nas cieszy, że ją przerwaliśmy – stwierdził po spotkaniu z Lechem Poznań (1:0) zawodnik Pogoni Szczecin, Wladimer Dwaliszwili.

Jedynego gola w tym starciu zdobył Łukasz Zwoliński. Doświadczony napastnik na listę strzelców wpisał się w 59. minucie rywalizacji. Wówczas strzałem głową z najbliższej odległości pokonał bezradnego w tej sytuacji Jasmina Buricia.

Wygrana jest ważna dla całej drużyny. Mieliśmy serię meczów bez zwycięstwa i bardzo nas cieszy, że ją przerwaliśmy. Nieistotne czy wygrywamy 1:0, czy więcej, najważniejsze są trzy punkty. Mamy potencjał, żeby zwyciężać ze wszystkimi – powiedział gruziński snajper, cytowany przez "pogonszczecin.pl".

Zawsze powtarzam, że dla mnie nie jest najważniejsza strzelona bramka, ale dobro całego zespołu, żebyśmy wygrywali. Jeśli strzelę bramkę, ale nie zwyciężymy, to nie będę szczęśliwy. „Zwolak” strzelił, mamy trzy punkty i jestem zadowolony – kontynuował.

– Najważniejsze, żeby do końca sezonu wygrywać i zdobyć jak najwięcej punktów. Kiedy wychodzimy na boisko, myślimy tylko o trzech punktach. To co było wcześniej, już jest historią. Zobaczymy jak będzie dalej
– dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela