betclic

Dwaliszwili może wrócić do kadry Gruzji

Ostatnia aktualizacja: 05/05/16 14:45, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Selekcjoner kadry Gruzji Kachaber Cchadadze oglądał z trybun spotkanie Pogoni Szczecin z Piastem Gliwice. Cel jego wizyty na meczu polskiej ekstraklasy mógł być jeden – obserwacja Wladimera Dwaliszwilego.

Trener Cchadadze mógł być zadowolony z gry swojego rodaka. „Lado” walczył jak zwykle, a do tego dołożył pięknego gola. – Selekcjoner trafił na dobry moment i miejsce – mówi napastnik Pogoni w rozmowie z oficjalną witryną zespołu.

Gruzin w reprezentacji swojego kraju zagrał po raz ostatni 14 października 2014 roku, gdy jego kraj mierzył się w eliminacjach do Mistrzostw Europy z Gibraltarem. Łącznie narodowe barwy reprezentował ponad 30-krotnie.

Szansa na powołanie do kadry już raz uciekła z przed nosa snajpera. Było to tuż po przyjściu do Pogoni. We wrześniu 2015 roku miał otrzymać powołanie, lecz tuż przed ogłoszeniem listy doznał urazu w meczu z Jagiellonią Białystok.

Najbliższe pojedynki Gruzini zagrają towarzysko na przełomie maja i czerwca ze Słowacją, Rumunią i Hiszpanią. – Rozmawiałem już z trenerem. Oficjalnych powołań nie ma, więc trzeba czekać, ale bardzo prawdopodobne, że tym razem uda mi się wrócić do kadry narodowej – zdradza Dwaliszwili.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela