Dwie bramki Wilczka, zwycięstwo Broendby

Ostatnia aktualizacja: 24/04/16 21:34, Komentarzy: 1

0
1

Broendby IF wygrało przed własną publicznością z Aarhus GF 2:1 (1:1) w niedzielnym spotkaniu 26. kolejki duńskiej Superligi.

Jednym z wyróżniających się zawodników w tym spotkaniu okazał sie Kamil Wilczek. Polak zdobył dwie bramki wpisując się na listę strzelców w 32. i 72. minucie rywalizacji. Jedyne trafienie dla gości zaliczył natomiast Danny Olsen.

Warto odnotować, że przyjezdni grali przez większość spotkania w osłabieniu. W 25. minucie gry czerwoną kartką ukarany został Morten Rasmussen, który musiał przedwcześnie opuścić murawę.

Broendby IF zajmuje aktualnie piąte miejsce w tabeli Superligi. Drużyna Kamila Wilczka ma na swoim koncie 42 punkty, z kolei Aarhus GF zdobyło do tej pory 26 "oczek" i znajduje się na jedenastej pozycji.