betclic

Dyrektor Arsenalu: Nie będzie wyścigu zbrojeń

Ostatnia aktualizacja: 15/10/15 14:01, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Jason Batterham / Shutterstock.com

Ivan Gazidis, dyrektor Arsenalu, zapowiedział, że jego klub nie weźmie nigdy udziału w wielomilionowych wojnach transferowych, w jakich celują inne angielskie kluby.

- Wiemy z całą pewnością, że nie będziemy w stanie wygrać z naszymi rywalami w wyścigu zbrojeń na rynku transferowym. Byłoby to więc marnowanie ciężko zarobionych pieniędzy - stwierdził.

- Byliśmy bardzo aktywni na rynku w poprzednich sezonach, kupowaliśmy za rekordowe sumy. Przebudowaliśmy nasz skład, w tym sezonie mamy relatywnie młodą, bardzo utalentowaną i głęboką kadrę - dodał.

- Obecnie jesteśmy zdyscyplinowani w naszej strategii opartej na talentach, nie na pieniądzach. Wydajemy na zawodników, którzy coś wniosą do zespołu, a nie dlatego, że mamy środki do wydania. Wszyscy piłkarze zatrudnieni w poprzednich latach, poza Podolskim, ciągle są z nami - kontynuował.

- Nie mam zamiaru przepraszać za mówienie, że jesteśmy na bardzo mocnej finansowej pozycji do przyszłych inwestycji w piłkarzy, ale nie będziemy robić transferów tylko po to, by uspokoić komentatorów - zakończył.
Źródło: goal.com
Dodaj komentarz
Junior starszy
remi92
Zarejestrowany od: 803 dni
Ilość komentarzy: 248
Oceny: +1214
Kibicuje:
Polonia Warszawa
15.10.2015 / 16:20:15
Jedna z niewielu wielkich drużyn z właściwym podejściem.
http://www.meczyki.pl/newsy/oezil-nie-jestem-wart-takich-pieniedzy/8029-n