betclic

Dyrektor Juve: Chelsea? Allegri zostaje

Ostatnia aktualizacja: 16/02/16 10:13, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Kostas Koutsaftikis / Shutterstock.com

Dyrektor generalny Juventusu Turyn, Giuseppe Marotta zaprzeczył pojawiającym się spekulacjom, jakoby Massimiliano Allegri miał w przyszłym sezonie objąć londyńską Chelsea.

- Kiedy wszystko układa się dobrze, wartość trenera wzrasta. Juventus to jeden z największych klubów na świecie, punkt docelowy dla każdego szkoleniowca - powiedział 58-latek w rozmowie z "Gr Parlamento".

- Poprzednik Allegriego, Antonio Conte prawdopodobnie zrezygnuje z prowadzenia reprezentacji Włoch po Euro 2016. Pracował tutaj przez kilka sezonów i odniósł wiele sukcesów. Czy pewnego dnia wróci do Turynu? W futbolu często powtarza się frazę "nigdy nie mów nigdy"
- kontynuował.

- Zakładamy jednak, że pozostanie z nami obecny trener. Jestem przekonany, że Allegri będzie prowadził tę drużynę jeszcze przez wiele lat -
podsumował.

"Stara Dama" zajmuje aktualnie pierwsze miejsce w Serie A. Nad drugim SSC Napoli ma punkt przewagi.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
Browareq
Zarejestrowany od: 519 dni
Ilość komentarzy: 304
Oceny: +1905
Kibicuje:
Manchester United Juventus Turyn Legia Warszawa Polska Zagłębie Sosnowiec Olimpia Elbląg
16.02.2016 / 10:41:57
Bardzo dobrze! Juve swoimi czynami pokazuje, że to jeden z najpotężniejszych klubów na świecie i taka jest prawda. Oni nie chcą puścić Pogby, a i on sam czuję się tam dobrze ściągają najzdolniejszych piłkarzy młodego pokolenia i to daje efekty Dybala też prędko nie odejdzie, gdyż jest to czołówka klubów europejskich

Tabela