betclic

Dyrektor Pogoni: Trener Moskal jest postacią znaną i utytułowaną

Ostatnia aktualizacja: 24/05/16 20:54, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

- Trener Moskal jest postacią znaną i utytułowaną. Wspólnie dosyć szybko zaczęliśmy mówić tym samym językiem. Właśnie dlatego trener jest teraz z nami - powiedział w swoim ostatnim wywiadzie dyrektor sportowy Pogoni Szczecin, Maciej Stolarczyk.

Portowcy w ostatecznym rozrachunku zakończyli zmagania w grupie mistrzowskiej na szóstym miejscu. W sumie na swoim koncie zgromadzili trzydzieści punktów. Warto zaznaczyć, iż trzecie Zagłębie Lubin zdobyło osiem "oczek" więcej. 

- Trener Moskal jest postacią znaną i utytułowaną. Po ostatniej naszej decyzji w związku z trenerem, postanowiliśmy porozmawiać z kandydatem. Wspólnie dosyć szybko zaczęliśmy mówić tym samym językiem. Właśnie dlatego trener jest teraz z nami - powiedział Maciej Stolarczyk, cytowany przez "pogonszczecin.pl".

- Polityka, którą od lat stosujemy pasuje szkoleniowcowi i to nas bardzo cieszy. Liczymy na to, że również kibice już od pierwszego meczu, na który mocno czekamy, w połowie lipca będą dopingowali na stadionie - dodał były zawodnik Wisły Kraków.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela