betclic

Dyrektor Realu: Słowo "faworyt" jest niebezpieczne

Ostatnia aktualizacja: 18/03/16 14:21, Komentarzy: 0

0
0
Fot. marco iacobucci / Shutterstock.com

Dyrektor sportowy Realu Madryt Emilio Butragueno ostrożnie podchodzi do wyników losowania ćwierćfinałów Ligi Mistrzów.

"Królewscy" w dwumeczu, którego stawką będzie półfinał najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych Starego Kontynentu, zagrają przeciwko VfL Wolfsburg.

Pierwszy mecz odbędzie się 6 kwietnia na boisku wicemistrzów Niemiec. Rewanż zaplanowano 12 kwietnia na Santiago Bernabeu.

- To jest ćwierćfinał i rywal zawsze jest bardzo mocny. To poza tym niemiecka drużyna, która zmusza do wysiłku na maksymalnym poziomie. Musimy zagrać bardzo dobrze, bo wiemy, co znaczy każdy błąd w takich spotkaniach - podkreślił Butrageno dla dziennika "Marca".

- Musimy wykorzystać umiejętności naszych zawodników i uzyskać korzystny wynik w Niemczech, aby wywalczyć awans przed własną publicznością. Słowo faworyt jest jednak bardzo niebezpieczne - ostrzega były znakomity reprezentant Hiszpanii.

- Trzeba dobrze się przygotować. Liczymy na wszystkich, szczegóły na tym etapie rywalizacji są bardzo ważne. Wierzymy w naszych zawodników i nie musimy koncentrować się na piłkarzach Wolfsburga - dodał popularny niegdyś "El Buitre", czyli "Sęp".
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!