betclic

Dyrektor Zagłębia: Legia i Lech też mają kryzysy

Ostatnia aktualizacja: 25/11/16 09:02, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo (kadr z meczu Zagłębia)

– Punkty są jak najbardziej wyznacznikiem jakości pracy i chcemy wygrywać. Musimy być przygotowani na sytuacje, że drużynie przydarzą się słabsze momenty. Legia czy Lech w trakcie sezonu też mierzą się z kryzysami – stwierdził w swoim ostatnim wywiadzie dyrektor sportowy Zagłębia Lubin, Piotr Burlikowski.

Miedziowi po 16. kolejkach LOTTO Ekstraklasy plasują się na siódmym miejscu w ligowej tabeli. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie dwadzieścia cztery punkty, a więc o dziewięć mniej niż liderująca w tym momencie Lechia Gdańsk.

– Na pewno zespołowi w ostatnim czasie przydarzył się kryzys, ale zapewniam, że nikt nie przechodzi obojętnie wobec ostatnich wyników. Na tę aktualną dyspozycję wpływ ma intensywność spotkań. Piłkarzom brakuje świeżości. Wcześniej właśnie to nas cechowało. Wrócimy do tego, bo mamy dobry zespół i sztab trenerski, który doskonale wie, co trzeba robić – powiedział Piotr Burlikowski, cytowany przez "zaglebie.com".

Punkty są jak najbardziej wyznacznikiem jakości pracy i chcemy wygrywać. Musimy być przygotowani na sytuacje, że drużynie przydarzą się słabsze momenty. Legia czy Lech, które są mocniejsze kadrowo i dysponują zdecydowanie większymi budżetami, w trakcie sezonu też mierzą się z kryzysami. Zagłębie jest silne, ma swoje atuty i jesteśmy w stanie konkurować z najlepszymi – zaznaczył.

– Sztab postawił swoją diagnozę, ma swój pomysł i zgadzam się z trenerami. Dla nas priorytet to mecz z Lechem, a nie ma nic lepszego dla zespołu, niż przełamanie się w konfrontacji z wymagającym rywalem. Zagłębie trochę inaczej, niż dotychczas, przygotowuje się do najbliższego spotkania. Resztę szczegółów zostawmy – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!