betclic

Piłkarz Liverpoolu sypnął groszem, działacze oburzeni

Ostatnia aktualizacja: 30/09/15 13:18, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Chilenos2011, wikicommons

Bramkarz Liverpoolu Lawrence Vigouroux przeprosił za swoje zachowanie i będzie mógł dalej występować na wypożyczeniu w Swindon Town - poinformowało "BBC". Wcześniej w brytyjskich mediach informowano, że 21-letni golkiper z powodów dyscyplinarnych powróci do klub z Anfield Road.

Vigouroux zgodnie z regulaminem zespołu miał zapłacić karę 50 funtów za spóźnienie się na trening Swindon. Chilijczyk postanowił zapłacić grzywnę, przynosząc pięć tysięcy monet o wartości jednego pensa.

Jego zachowanie oburzyło działaczy klubu z County Ground, którzy postanowili przedterminowo zakończyć jego wypożyczenie z Liverpoolu. Po przeprosinach piłkarza, postanowili jednak zawiesić swoją decyzję.

- Lawrence powróci do treningów z drużyną. Jest mu bardzo przykro z powodu tego, co się stało. Zdaje sobie sprawę, że zachował się w nieodpowiedni sposób. Zapytał się kolegów z drużyny, czy chcą by dalej z nimi grał. Ich odpowiedź była pozytywna. Dajemy mu drugą szansę i mamy nadzieję, że ją wykorzysta – powiedział trener Mark Cooper.

Vigouroux został wypożyczony do trzecioligowej drużyny na początku sierpnia. W jej barwach rozegrał osiem meczów League One.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela