Dziś badania Zoumy po strasznej kontuzji [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 08/02/16 09:17, Komentarzy: 6

0
6

Obrońca Chelsea Londyn, Kurt Zouma podczas niedzielnego spotkania z Manchesterem United doznał kontuzji kolana. Francuz ma dzisiaj przejść badania, które określą jak długa będzie jego przerwa w grze.

21-letni stoper kontuzji doznał w 55. minucie gry. Po upadku na murawę jego kolano odgięło się w odwrotną stronę. W jego miejsce na boisku pojawił się Gary Cahill. Spotkanie zakończyło sie remisem 1:1.

– Nie jestem lekarzem, więc nie wiem na jak długo Kurt wypadnie z gry. Po badaniach będziemy wiedzieć więcej. Każdy, kto widział tą sytuację wie, jak poważny jest to uraz. Przeprost kolana zawsze jest groźny – powiedział trener Guus Hiddink.

Zouma w bieżącym sezonie rozegrał 23 mecze w Premier League. Zdobył w nich jednego gola.